New York: CEO Amazonu Jeff Bezos dnes ráno v New Yorku oznámil tři nové čtenáře Kindle - všechny menší, lehčí a levnější než ty, které byly dříve k dispozici - dva s touchtech a jeden s připojením 3G.

Všichni tři čtenáři Kindle oznámili, že čtenáři používají e-ink (černobílý). Podle generálního ředitele Amazonu Bezos dnes modely podlehly následovně.

Čtečka Kindle $ 79 je nyní k dispozici a váží méně než 6 oz a běží o dost rychleji než jiné modely Kindle, tvrdí dnes výkonný. Jeho čitelnost je zlepšena a je jasně čitelná za jasného světla, řekl. Členové týmu GroovyReview se na to brzy podívají. Je nyní k dispozici jako nejnovější upgrade v Amazonově aktuální linii Kindle.

Tady jsou věci zajímavé.

- 99 $ Kindle Touch je nový přírůstek od Amazonu. Je to pouze Wi-Fi, ukládá tisíce knih lokálně i v cloudu (bezplatná cloudová služba pro obsah Amazonky). Amazon tvrdí, že pro toto zařízení je výrazně delší životnost baterie, která je nyní k dispozici pro předobjednávku přes Amazon a je naplánována na dodání 21. listopadu. Jeho dotykový displej nepoužívá typickou kapacitní technologii tak běžnou pro dotyková zařízení. Spíše používá senzory. Zařízení podporuje Amazonský rentgen, který umožňuje nakupujícím prozkoumat prostřednictvím Shalfari a Wikipedie a dalších prostředků topline podrobnosti o knihách, které mají zájem. Náš tým groovyReview se podrobně podívá na tyto a všechny nové funkce v těchto zařízeních.

- 149 $ Kindle Touch 3G zahrnuje podporu 3G. To znamená, že je bez smluv a nemusíte se starat o hotspoty. To je úleva. A je to zdarma. Amazon stojí za účet za toto bezplatné připojení 3G. K dispozici také pro předobjednávku dnes, je dodáván 21. listopadu a bude USA pouze prozatím.

fourkindles

Bezos zde novinářům řekl, že všechny tři nové Kindles budou mít okamžitý přístup do Kindle Store - nebo si zákazníci mohou zařízení pomocí půjčovat knihy z knihovny. Zajímavé je, že Amazon vytáhl stránku z knihy Apple - jak se očekávalo, pokud jste si od Amazonu něco koupili, použijte obvyklé uživatelské jméno a heslo. Díky tomu jsou zřejmé malé nákupní tablety, stejně jako obchod Apple App Store používal informace o zákaznících z iTunes pro snadné přihlášení a nákupy.

Podívejte se na tento prostor - brzy uvedeme specifikace a speciální nabídky.