Amazon_Campus_Logo_Featured

Společnost Amazon ve čtvrtek uspořádala akci, ve které oznámila několik nových zařízení s technologií Alexa pro Smart Home. Je to široká škála položek včetně upgradovaných zařízení Echo, jako je Dot a Show. Existují také nová zařízení, jako je Fire TV Recast a inteligentní zástrčky Alexa - a mikrovlnná trouba, jo, inteligentní mikrovlnná trouba. Většina těchto produktů začne dodávat v říjnu. Zde je pohled na nové produkty, které společnost Amazon dnes oznámila.

Amazon Basics Microwave

Začínáme s nejnebezpečnějším novým zařízením, jedná se o mikrovlnu s Alexou, protože víte, proč ne? Podporuje hlasové příkazy prostřednictvím připojeného zařízení Echo a má vestavěné funkce doplňování Dash. Můžete se dokonce zaregistrovat a změnit pořadí popcornu, když je nízká zásoba. Mikrovlnná trouba bude prodána za pouhých 59 dolarů. Chcete-li vidět, jak směšně příliš komplikovaná společnost dělá jednoduchou mikrovlnnou troubu, podívejte se na toto video, které ukazuje, jak

Amazon Fire TV Recast

Amazon Fire TV Recast je box, který bude nahrávat živé OTA TV a streamovat nahraný obsah kdekoli. Obsah DVR můžete streamovat do jiných zařízení Amazon, jako je Fire TV nebo Echo Show, a také do zařízení Android a iOS. Můžete nahrávat až čtyři pořady a streamovat je na více Fire TV současně. To má konkurovat již zavedeným zařízením na trhu, jako jsou Slingbox, TiVo a HDHomeRun. Za zmínku stojí, že již můžete streamovat obsah OTA do Xboxu s HDHomeRun a DVR OTA s Plexem. Jak bude tato zkušenost porovnat, zbývá vidět. Již víme však, že pole Recast je mnohem větší než HDHomeRun a je mnohem dražší již od 22,99 $.

Aktualizováno Echo Dot

Nová Echo Dot 3. generace je aktualizovanou verzí nejprodávanějšího inteligentního reproduktoru Amazonu. Bude obsahovat čtyři mikrofony na dálku a atraktivnější potah látky. Společnost také propouští zvuk bude o 70% hlasitější než aktuální Dot pro čistší zvuk.

Aktualizujte Echo Plus

Vylepšený Echo Plus nabízí jasnější 360stupňový zvuk a vestavěné inteligentní domácí rozbočovače Zigbee a teplotní čidlo. Stejně jako Dot, přichází s novým povrchem tkaniny a prodá se za 149,99 $.

Echo Sub

Echo Sub je 10-palcový subwoofer, který pracuje s jakýmikoli reproduktory Echo a umožňuje vám vytvořit 2.1 zvuk, když jsou reproduktory spárovány dohromady. Je zřejmé, že jde o poskytnutí lepších basů při poslechu hudby a jiného zvuku. Začne na 130 USD.

Amazon Echo Link Amp a Echo Link

Pro doplnění Echo Sub jsou Echo Link a Echo Link Amp zařízeními s více zvukovými vstupy a výstupy. Echo Link se připojí k přijímači nebo zesilovači a Echo Link Amp obsahuje vlastní vestavěný dvoukanálový 60 wattový zesilovač. Odkaz se bude prodávat za 200 $ a Link Amp bude stát 300 $.

Aktualizováno Echo Show

Nová Echo Show 2. generace má atraktivnější designový faktor než její předchůdce a má větší 10palcový displej a vylepšený zvuk. Stejně jako Dot a Echo Plus přichází také s látkou pokrytým zády. Bude také integrovat funkce Skype pro videohovory. Nová Echo Show se bude prodávat za 229,99 $. Nezapomeňte však, že pokud máte tablet Fire a chcete ušetřit nějaké peníze, můžete jej pomocí Dock Show Show proměnit v Echo Show.

Amazon Smart Plug

Tím se zapojíte do elektrické zásuvky a umožní vám připojit zařízení bez napájení Alexa a umožní vám zapínat a vypínat světla, kávovar a napájení dalších spotřebičů. Inteligentní domácí rozbočovač není nutný a můžete jej ovládat pomocí aplikace Alexa nebo jiných zařízení podporujících Alexa. Nová show se bude prodávat za 24,99 $.

Vstup Amazon Echo

Vstup Echo má konkurovat zařízení Chromecast Audio společnosti Google. Malé zařízení ve tvaru disku se připojuje k jakémukoli stávajícímu reproduktoru pomocí 3,5palcového konektoru nebo Bluetooth, čímž se změní na Echo. Obsahuje dvě mikrofony a také Alexu. Prodá se za 35 $ a později v tomto roce bude dodáván s vybraným reproduktorovým systémem třetích stran včetně jednotek od společnosti Bose.

Amazon Echo Nástěnné hodiny

Jedná se o analogové hodiny, které obsahují LED světla kolem ráfku, takže můžete vizuálně vidět časovače založené na Alexě, které nastavíte na jiných zařízeních Echo. Když nastavíte svůj první časovač, zobrazí se na LED kroužku a podruhé zobrazí druhou LED odpočítávání. Prodá se za 29,99 $.

Echo Auto

Vzhledem k tomu, že máte Alexu po celém domě, proč přidat digitálního asistenta do svého auta? Toto zařízení se připojuje k přístrojové desce a umožňuje vám integrovat Alexu do vašeho auta. Je dodáván s osmi mikrometrem a lze jej připojit přes Bluetooth, Bluetooth LE nebo 3,5 aux jack. Použije nový „Real Time OS“ od Amazonu a připojíte jej k telefonu, abyste mohli používat navigaci přes Mapy Google. Prodá se za 49,99 $, ale na omezenou dobu můžete získat Echo Auto za pouhých 25 $.

Společnost také oznámila spoustu nových aktualizací softwaru, které budou zavedeny na všechna nová i stávající zařízení. Po jejich vydání se podrobněji podíváme na software a některá z těchto nových zařízení. Těšíte se na některý z těchto nových produktů nebo ne tolik?