Amazon vydává tento týden hlavní aktualizaci své mobilní aplikace Kindle pro Android a iOS. Obsahuje zcela nový design a usnadňuje přeměnu telefonu nebo tabletu na knihu, kterou si můžete přečíst kdekoli. Usnadňuje se přepínání mezi stránkami a hledání dalších položek, když jste na cestách.

Toto je velká revize aplikace Kindle a výsledkem je v podstatě zcela nový produkt. "Zcela nová aplikace Kindle, která usnadňuje než kdykoli předtím přeměnit telefon nebo tablet v knihu - takže si můžete číst kdykoli a kdekoli," uvádí oznámení o Amazonu. "Vytvořili jsme novou aplikaci Kindle od základu pro milovníky knih, takže čtenářům poskytujeme snadný přístup ke všemu, co by mohli dělat se svými knihami, a to vše na jednom místě," řekl Chuck Moore, viceprezident Kindle. Ať už používáte Android nebo iOS, podívejte se, co můžete očekávat.

Nová aplikace Kindle pro iOS

Aplikace Amazon Kindle pro mobilní zařízení

V této hlavní aktualizaci aplikace existuje několik nových funkcí. Zde je pohled na největší změny.

  • Všechny nové rozhraní. Amazon říká, že tento nový design byl inspirován knihami a zaměřený na milovníky knih. Nový vzhled a dojem mají větší obaly knih, nové světlé a tmavé pozadí, novou ikonu aplikace a nová písma. Nové snadné vyhledávání. Vyhledávací lišta je nyní vždy k dispozici v celé aplikaci. Ať už je kniha ve vaší knihovně nebo v Kindle Store, bude to snazší najít. Jediným klepnutím na Přístup. Ve spodní části obrazovky je nový navigační panel, který automaticky zobrazuje ikonu knihy, kterou čtete. Umožňuje také přepínat mezi stránkami, knihovnou a dalšími funkcemi. Integrace systému iOS. Goodreads je dceřiná společnost Amazonu s 65 miliony členů a je postavena v nové aplikaci Kindle. Umožňuje vám komunikovat s komunitou čtenářů Goodreads, kteří mají rádi podobné knihy. Můžete sdílet poznámky a zvýraznění částí, které jste přidali do svých knih. V současné době je to podporováno pouze ve verzi pro iOS s podporou systému Android v příštím vydání.

Tato nová aplikace Kindle přichází v době, kdy společnost slaví 10. výročí Kindle. Právě teď je prakticky vše, co Kindle prodává. Od eReaderů až po služby Amazon Kindle, právě teď je ten pravý čas na získání nového zařízení a na zásobu vaší eKnihovny.

Chcete-li lépe porozumět všem změnám, podívejte se na následující video z Amazonu, které ukazuje novou a vylepšenou aplikaci Kindle v akci.

Používáte novou aktualizovanou aplikaci Kindle v zařízení iOS nebo Android? Dejte nám vědět, jaká je vaše oblíbená nová funkce v sekci komentářů níže.