Den spuštění aplikace Amazon Appstore

Dnes Amazon spustil svůj nový AppStore pro Android. AppStore již upoutal pozornost tisíců, včetně Apple; který právě podal žalobu proti Amazonu za použití názvu ochranné známky „App Store“. Den zahájení zpřístupní 3 800 aplikací, což je na rozdíl od 200 000+ v Android Marketu. Aplikace Amazon AppStore však má některé exkluzivní tituly, které na běžném trhu nevidí, jako je například Angry Birds Rio - které rozdávají zdarma na omezenou dobu na podporu uvedení na trh.

Co je tak úžasného na Android Marketu Amazonu?

V tuto chvíli není mnoho důvodů používat Amazon AppStore, kromě dvou věcí. Amazon nabídne 1 bezplatnou placenou aplikaci každý den. Amazon má také novou funkci Test Drive Drive, která vám poskytne 30 minutové demo aplikace, než si ji koupíte. Zkušební jízda funguje pouze z prohlížeče počítače, používá přehrávač Flash a je k dispozici pouze v několika aplikacích.

Jak nastavit aplikaci Amazon Android AppStore na vašem zařízení Android

Poznámka: Než začneme, ujistěte se, že máte svůj telefon Android nastavený tak, aby umožňoval aplikace z neznámých zdrojů, je nutné nainstalovat aplikaci Amazon.

Máme níže uvedené pokyny, ale Amazon také natočil video s Paulem Hochmanem, které tento proces vysvětluje. Můžete se na to podívat, nebo pokračovat ve čtení!

Existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout, ale abychom udrželi jednoduché věci, pokryjeme nejjednodušší opakovatelnou metodu. Z webového prohlížeče počítače přejděte do aplikace Android AppStore na Amazon.com. Najděte libovolnou aplikaci a klikněte na tlačítko Získat aplikaci. *

Pokud již používáte telefon, stačí klepnutím sem stáhnout aplikaci Amazon AppStore.

Získejte aplikaci pro obchod s amazonkami pro Android

Měla by se objevit malá rozbalovací nabídka. Zadejte buď mobilní e-mailovou adresu, nebo telefonní číslo. Amazon vám pošle odkaz ke stažení aplikace Amazon Android AppStore.

zadejte číslo v obchodě s aplikacemi pro Android amazon

Nyní v telefonu nebo tabletu Android klepněte na odkaz, který Amazon právě odeslal na váš e-mail nebo text. Amazon_Appstore-release.apk by se měl automaticky začít stahovat, jakmile je hotový - klepněte na něj.

obraz

Nyní budete dotázáni, zda chcete nainstalovat aplikaci Amazon Appstore. Klepněte na Instalovat a po dokončení instalace Klepněte na Otevřít.

nainstalovat amazon Android Appstore

Nyní by měl být na vašem zařízení Android spuštěn Amazon AppStore. Budete požádáni o informace o vašem účtu Amazon.com, které byste měli zadat, pokud máte v plánu něco stáhnout; dokonce i věci zdarma vyžadují, abyste se přihlásili. A nebojte se, nebudete se muset znovu přihlásit. Amazon spáruje váš účet s vaším zařízením a bude vás neustále udržovat přihlášený! ** Falešný smích… **

Android amazon app store bezplatná aplikace každý den

Nyní je váš telefon nebo tablet s Androidem nastaven pro používání Android AppStore. Díky tomu se podíváme na to, jak to skutečně využít.

Jak stahovat aplikace v aplikaci Amazon AppStore pro Android

Za předpokladu, že jste přihlášeni, můžete procházet aplikace a poměrně snadno je stahovat. V horní části domovské stránky aplikace bude Amazon každý den uvádět bezplatnou bezplatnou aplikaci. Chcete-li některou z nich stáhnout, stačí klepnout na tlačítko Získat aplikaci.

koupit android amazon app

Aplikace by se měla automaticky začít stahovat. Po dokončení stahování se automaticky zeptá, zda chcete aplikaci nainstalovat. Zbytek funguje stejně jako jakákoli jiná aplikace v telefonu!

stáhnout aplikaci Android Amazon

Závěr

Proces nastavení pro trh je trochu komplikovaný, i když po instalaci je velmi snadné použití. Pokud máte obavy o vývojáře, Amazon nabízí vývojářům stejnou dohodu, jako je Android Market; 30% poplatek z prodejní ceny za každou prodanou aplikaci. Pokud se však aplikace stane „bezplatnou aplikací dne“, Amazon bude stále platit vývojáři 20% běžných nákupních nákladů za stahování. Společnost Amazon uvedla, že svým vývojářům bude účtovat roční poplatek 99 $ (Google účtuje pouze jednorázový poplatek 25 $), ale v současné době se poplatek vzdává za první rok. Aplikace Amazon Android AppStore je tu, ale pouze čas ukáže, jak daleko to jde.

amazon android level level Complete