Začátkem letošního roku spustila společnost IMDb vlastněná Amazonem vlastní bezplatnou streamovací službu podporovanou reklamami s názvem IMDb Freedive. V té době jste k němu měli přístup pouze přes web nebo na zařízení Fire TV. Ale tento týden se služba rozšiřuje na zařízení Android a iOS prostřednictvím aktualizace mobilní aplikace IMDb. To vám umožní sledovat rostoucí katalog filmů a pořadů služby přímo z vašeho telefonu nebo tabletu.

Aplikace IMDb TV pro Android nebo iOS

Od počátečního spuštění IMDb Freedive začátkem tohoto roku byl rebranded jako IMDb TV. Zpočátku to zahrnovalo omezený počet filmů a představení včetně Fringe, Quantum Leap, The Last Samurai a Probuzení. Ale od té doby byla sestava rozšířena o obchody s hlavními filmovými studii, jako jsou Warner Bros, Sony Pictures a MGM Studios. Mezi populární tituly patří moderní vítězové Oscaru jako La La Land, stejně jako klasika jako Platoon, Easy Rider a Bram Stoker Dracula.

S rostoucím počtem šňůr a rostoucím množstvím dostupných zdrojů se „únava předplatného“ stala skutečným problémem. Například dvě velké předplacené služby, které letos na podzim začnou, zahrnují Disney + a Apple TV +. Lidé ale někdy chtějí jen slušné filmy a televizní pořady, které mohou sledovat zdarma. Jedinou nástrahu, kterou budete muset dát do nějaké reklamy.

Existuje spousta dalších streamovacích služeb, které nabízejí bezplatný obsah podporovaný reklamou na různých platformách a zařízeních. Tyto služby zahrnují jak živý, tak i na vyžádání obsah a podobně jako The Roku Channel, Pluto TV, Xumo a Tubi TV. Dokonce i Vudu a YouTube mají bezplatnou filmovou sekci.

Můžete si stáhnout aplikaci IMDB pro Android nebo iOS. Samozřejmě je stále k dispozici také prostřednictvím zařízení Fire TV nebo prostřednictvím webu na adrese imdb.com/tv.