Jste připraveni se z vaší smlouvy Sprint dostat bez sankcí? Čekal jsem na svou šanci a hádám co, myslím, že jsem právě našel způsob!

Pokud se podíváte na únorový účet sprintu prostřednictvím svého online účtu, došlo k oznámení o změně zásad slevy. Naštěstí pro nás tato změna politiky představuje podstatnou změnu našich Sprint smluv.

Kdo to ovlivňuje?

  • Rodinné plánySpolečnosti sdílejících plánůNĚ jednotlivé řádky (pouze 1 osoba a číslo na účtu). Stále to můžete zkusit, ale pravděpodobně to nebude fungovat.
Důležité informace o účtech sprintu

Jak přesně se mění moje smlouva?

Plán (řádek 1) se bude pohybovat od 129,99 $ do 110,00 $ za měsíc a druhý řádek bude nyní účtován 19,99 $ za měsíc. Peníze, které zaplatíte, budou stejné, pokud nemáte firemní slevu. I když nemáte slevu, může to stále představovat významnou změnu ve všech smlouvách o rodinném a podnikovém plánu a stále můžete dostat ETF zdarma.

Pokud máte firemní slevu, sleva již nebude mít vliv na 2. řádek, a to ani v případě, že oba řádky patří lidem, kteří se na slevu vztahují. Sleva 25% již tedy není z 129,99 $ (32,50 $), bude to tedy jen 25% z 110,00 $ (27,50 $), čímž získáte celkový nárůst faktur o 5 $ měsíčně. I když se vám to nemusí zdát jako hodně, stačí vás dostat z vaší smlouvy. Sprint také zabíjí, pokud vynásobíte nárůst o 5 $ krát počet zákazníků, kterých se to týká.

Jaký je konečný termín?

Do 30 dnů od přijetí vaší první faktury, která ukazuje zvýšení kvůli této změně. Sprint dovoluje, ale ze zdvořilosti, až 45 dní od data vyúčtování, takže konečný den způsobilosti je 4/15/2012 pro zákazníky s koncovým datovým cyklem 2/28.

Proč žádný ETF (poplatek za předčasné ukončení)?

Podle Sprint smluvních podmínek:

Naše právo na změnu smlouvy a souvisejících práv Můžeme kdykoli změnit jakoukoli část smlouvy, včetně, ale nejen, sazeb, poplatků, způsobu výpočtu poplatků, slev, pokrytí, technologií používaných k poskytování služeb nebo vašich podmínky služby. Poskytneme vám oznámení o významných změnách - a my vám můžeme poskytnout oznámení o nemateriálních změnách - způsobem, který je v souladu s touto dohodou (viz část „Poskytování vzájemných oznámení v rámci dohody“). Pokud je změna, kterou provedeme ve Smlouvě, podstatná a má podstatný nepříznivý dopad na Služby na základě vašeho závazku k ukončení, můžete ukončit každou významně ovlivněnou linii služby, aniž by vám vznikl poplatek za předčasné ukončení, pouze pokud: (a) nám zavoláte do 30 dnů po datu účinnosti změny; a (b) konkrétně nás informují, že si přejete zrušit Služby z důvodu významné změny Smlouvy, kterou jsme uzavřeli. Pokud nezrušíte Službu do 30 dnů od změny, bude platit poplatek za předčasné ukončení, pokud ukončíte Služby před ukončením jakéhokoli příslušného Termínového závazku.

Jak

Vytočte na telefonu Sprint * 2 a promluvte si se zákaznickým servisem. Promluvte si se zástupcem servisu a řekněte jim, že chcete zrušit svůj účet z důvodu podstatných změn ve smlouvě. Možná se budete muset přenést na nadřízeného nebo manažera, můj normální (outsourcovaný, špatně anglicky mluvící) zástupce nebyl schopen mi pomoci a jednoduše se mě pokusil mluvit ve smyčkách a odůvodnit, že je to „jen malá změna“.

Můžete také použít online chat na adrese: http://www.sprint.com/landings/chat/