Společnost Google nedávno aktualizovala aplikaci YouTube pro iOS a jednou z nejvýznamnějších funkcí je schopnost upravit kvalitu videa. Jedná se o vylepšení, protože Google pro vás dříve automaticky vybral kvalitu.

Poznámka: Funguje to při sledování videí YouTube přes připojení Wi-Fi. Pokud používáte mobilní datové připojení, Google stále automaticky řídí kvalitu videa.

Změňte kvalitu videa videí YouTube na iOS

Nejprve se ujistěte, že jste aktualizovali na nejnovější verzi aplikace YouTube pro iOS - v době psaní tohoto článku je verze 2.2.0. Poté, když začnete sledovat video, klepněte na ikonu nastavení v pravém horním rohu ovládacích prvků přehrávání videa.

možnosti videa

Dále uvidíte tři možnosti: pro titulky a titulky, označení videa a ikonu ozubeného kola pro změnu kvality videa - klepněte na ozubené kolo.

Možnosti

Poté získáte následující nabídku, která ukazuje aktuální kvalitu, ve které se video přehrává, a různá dostupná nastavení kvality. Stačí klepnout na kvalitu videa, na kterou chcete video změnit.

Vyberte kvalitu videa

Tato funkce je v zásadě to, co bylo vždy dostupné na YouTube ve vašem prohlížeči v počítači. Tím není kvalita videa nastavena jako výchozí napříč deskou - pokaždé, když vytáhnete nové video, bude ve výchozím nastavení nastaveno na Auto.