Google Nexus 7 má přední kameru, která se aktivuje, když je to potřeba v aplikaci, jako je Skype. Fotoaparát má skrytou aplikaci, pomocí které můžete pořizovat fotografie a videa a ukládat je do tabletu.

Fotoaparát Google Nexus 7

Nejprve nainstalujte aplikaci Camera Launcher pro Nexus 7. Kliknutím sem přejdete do Obchodu Play a nainstalujete jej. Nebo můžete v aplikaci Obchod Play na tabletu vyhledat aplikaci Spouštěč fotoaparátu pro zařízení Nexus 7.

google nexus 7 nainstalovat kameru

Po instalaci jej najdete v seznamu Aplikace. Vytvořil jsem zástupce na hlavní ploše, abych ji měl blízko, kdybych ji potřeboval.

Ikona fotoaparátu

Má některé základní vylepšovací schopnosti a lze jej použít k pořizování základních videí 480p. Fotografie jsou naproti tomu 1,3 megapixelů (dost pro některé ok obrázky za jasného světla).

Ovládání kamery

Uvidíte režim panorama a fotosféry, ale vaše štěstí bude krátkodobé. Panoráma zhroutí aplikaci Galerie, zatímco fotosféra zobrazí upozornění, že aktuálně není podporována.

Zařízení není podporováno

I když jeho omezení mohou být v některých situacích nápomocná, pokud potřebujete kameru v špetce. Funkce fotoaparátu na zařízení Nexus 7 jsou velmi podobné přístupu ke skryté kameře v zařízení Kindle Fire HD.