IE9 - Přidání kontroly pravopisu pomocí rozšíření Speckie

Jednou z největších funkcí chybějících v IE9 je kontrola pravopisu. Microsoft to možná přehlédl ve snaze zvýšit produktivitu své sady Office Office nebo se možná jen rozhodl, že je příliš mnoho práce na jeho zahrnutí. Chrome, Firefox, Opera a Safari mají kontrolu pravopisu; Ať už je důvod jakýkoli, Microsoft zde hodil míč - a Speckie ho zvedne!

Rozšíření Speckie přidává bezplatnou kontrolu pravopisu do IE9, která vypadá stejně jako kontrola, kterou byste viděli v prohlížeči Chrome nebo Firefox. Překvapivě se integruje; po testování na několik minut bylo snadné zapomenout, že IE9 se oficiálně nedodala s nainstalovanou Speckie. Jediná věc, kterou si všimněte, je, že Speckie podle všeho nefunguje s okny prohlížeče, které jsou připojeny k nabídce Start nebo na hlavní panel jako webové aplikace.

Speckie automaticky podtrhuje chybně napsaná slova a vše, co je potřebujete, je rychlé kliknutí pravým tlačítkem a výběr náhradního slova.

kontrola pravopisu kontroly pravopisu ie9

Angličtina není váš primární jazyk pro psaní? Speckie podporuje přes 26 různých jazykových slovníků, takže byste měli mít možnost najít ten, který vám vyhovuje.

seznam jazyků speckie

Jak nastavit kontrolu pravopisu ze Speckie na IE9

Nastavení doplňku je neuvěřitelně snadné, mělo by to trvat jen pár kroků a pár minut.

Krok 1

Stáhněte si doplněk kontroly pravopisu Speckie pro Internet Explorer 9.

odkaz ke stažení

Krok 2

Po dokončení stahování spusťte instalační program. Může to trvat minutu, a pokud nemáte nainstalován vizuální c ++, bude k jeho automatickému nastavení potřeba další minuta.

okno nastavení speckie

Hotovo!

Mrkající úsměv