Po vydání nových modelů iPhone a nového Apple Watch budou někteří lidé nadále používat produkty Apple jako své primární mobilní zařízení. Jiní však nemusí. I když stále přemýšlím, zda bych měl přejít na iPhone nebo zůstat v pruhu Android, je tu jedna věc, kterou většina z nás pravděpodobně nenávidí spolu - iTunes. Nepřizpůsobitelný pamětní prase, který se opravdu snaží být vaším hlavním hudebním přehrávačem, ale selže téměř ve všech aspektech. I když existuje spousta alternativních hudebních přehrávačů, téměř žádný z nich nemá možnost synchronizace se zařízeními iOS. Zde přichází CopyTrans.

O společnosti CopyTrans

CopyTrans není jen jedna aplikace - je to kompletní balíček určený pro řešení vašich každodenních problémů se synchronizací iOS a iTunes. Nejlepší na tom je, že ten, který pravděpodobně budete potřebovat - ten, který synchronizuje hudbu - je zcela zdarma. Funguje to s nejnovějšími iPody a iPhony, nejen se starými modely, se kterými většina ostatních aplikací pracuje. A mimochodem - v případě, že potřebujete další pomocníky pro iOS, jako je synchronizace kontaktů a správce aplikací, podívejte se na obchod CopyTrans.

Ve skutečnosti jsme se dříve zabývali tím, jak spravovat kontakty iPhone pomocí CopyTrans Contacts.

copytrans přenášet hudbu ipod iphone ios bez itunes zdarma okna aplikací

Kopírování / synchronizace hudby

První věc, kterou budete chtít udělat, je zajistit, aby ovladače iPod / iPhone byly správně nainstalovány do vašeho počítače. Pokud jste dosud používali iTunes, jsou ovladače jistě nainstalovány a spuštěny, ale pokud toto je vaše první synchronizace zařízení iOS z počítače, který používáte, možná budete chtít zvážit instalační program ovladačů CopyTrans.

Po dokončení ovladačů můžete pokračovat v otevírání samotné aplikace.

zařízení ios připojit synchronizaci hudby

Budete vyzváni k připojení zařízení iOS, které byste měli snadno umět (Upozornění - před připojením ukončete všechny spuštěné aplikace!). Po připojení zařízení budete možná muset chvíli počkat, než se aplikace načte, většinou pokud máte velkou hudební knihovnu (64 GB uživatelů - čas na zaostření vaší trpělivosti).

copy song ipod itunes iphone copytrans synchronizace přenosu svobody

Přenos skladby je stejně snadný jako přetažení a přetažení do seznamu skladeb.

aktualizace ipod iphone itunes copytrans svoboda synchronizace kopírování hudby ios

A pak klepnutím na tlačítko Aktualizovat. Poté budete muset počkat, až budou skladby přeneseny a přidány do knihovny.

copytrans synchronizovat kompletní iPod

Za pár okamžiků by se vám měla tato zpráva objevit v levé dolní části aplikace ... a vaše nálada by měla být více než Happy, protože víte, že jste iTunes příkopem navždy.

Úspěch přenosu hudby na iPod

CopyTrans je neuvěřitelná aplikace, kterou miluji a plně podporuji. Jsem si jist, že většina z vás okamžitě provede přechod z iTunes na tento úhledný malý program, jakmile to vyzkoušíte. Doufejme, že tato skvělá aplikace získá podporu i pro brzy vydané iPhone 6 a také.