dnes v hudbě

Jednou z původních a nejoblíbenějších funkcí, které přicházejí s Amazon Echo, je Flash Briefing. Je navržen tak, aby vám poskytoval nejnovější zprávy z řady přizpůsobitelných zdrojů, jako jsou NPR, ESPN, Techmeme a několik dalších. Nyní existuje oficiální dovednost společnosti, jak získat nejnovější hudební zprávy, které vám pomohou začít den.

Dnes v hudbě Alexa Skill od Amazonu

Minulý týden Amazon představil novou dovednost zvanou Today in Music. Tato nová dovednost poskytuje denní aktualizace hudebních zpráv. Poskytuje informace o nejnovějších vydáních, podrobnosti o nadcházejících hudebních koncertech, které se dějí v okolí, zprávy o populárních nejlepších hudebnících a další obsah, který je exkluzivní pro aplikaci a službu Amazon Music. Zaměstnanci Amazon Music vše spravují sami. Bude pravidelně zahrnovat exkluzivní komentář umělců.

Prezentace je ve stylu „podcast“ se dvěma hostiteli, kteří dělají víc než jen čtení titulků. Dají vám zprávy, krátké recenze a hodí nějaký humor pro dobrou míru. Je to nová dovednost a vidím zde velký potenciál. Jednu věc, kterou bych rád viděl, je schopnost přizpůsobit ji, takže můžete zprávy zúžit na konkrétní hudební žánry.

Alexa Skill Today in Music

Stejně jako u jiných dovedností pro Alexu je nejsnadnějším způsobem, jak ji zapnout, říct: „Alexo, umožni dnes hudbu.“ Případně ji můžete zapnout pomocí doprovodné aplikace Alexa v telefonu nebo přímo z prohlížeče počítače na stránce Skill na adrese alexa.amazon.com. Bude fungovat se všemi modely Amazon Echo a dalšími zařízeními Alexa.

Prostřednictvím vytváření vlastních dovedností je Amazon schopen propagovat své vlastní služby nad ostatními a vytvářet pro společnost vyšší příjmy. Amazon nevydělává peníze přímo z dovedností, které rozvíjí. Výnos je vytvářen tím, že uživatelé dovedou uživatele k dalším službám, které vlastní Amazon, jako je Audible nebo místní služba dodávky potravin.

Má také doprovodné dovednosti pro své Amazonské originály, jako je detektivní série Bosch, The Grand Tour a jeho verze The Tick. Každý z nich se samozřejmě váže na Amazon Prime Video, které si můžete předplatit za 8,99 $ / měsíc jako samostatnou službu nebo 99 $ / rok za plné členství v Prime, které zahrnuje bezplatnou 2denní dopravu a spoustu dalších výhod.

Vlastníte zařízení Amazon Echo nebo jiný hardware dodávaný s Alexou? Jaké jsou vaše oblíbené dovednosti (hudba nebo jiné), které jste přidali do svého Flash Briefing? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět!