Mám starší iPod touch 4. generace a protože iOS 7 a nová zařízení jsou na obzoru, rozhodl jsem se jít dopředu a Jailbreak to. Hlavní výhoda jailbreakingu zařízení iOS je, že můžete získat více funkcí, například nastavit Chrome jako výchozí prohlížeč, a provádět mnohem více přizpůsobení, než vám ve výchozím nastavení umožňuje Apple.

Od chvíle, kdy byl systém iOS spuštěn na iPhone a iPod touch, jste na doku mohli mít pouze čtyři ikony. Pokud chcete přidat více, můžete pomocí Infinidock přidat až 10 ikon.

Stáhněte si infinidock z cydia. Není to zdarma, stojí to 1,99 $ - ale pokud rádi přizpůsobujete iOS, stojí to za cenu a nabízí několik skvělých možností. Po instalaci přejděte na Nastavení> Infinidock a nastavte ji.

Nastavení Cydia Infinidock

Hlavní věc, kterou musíte okamžitě změnit, je počet ikon, které chcete v doku. Poté se můžete vrátit a vyladit více s ostatními nastaveními.

ikony na stránce Infinidock

Nevidím žádný důvod přidat více než pět nebo šest, ale možná budete chtít přidat více a experimentování je snadné. V prvním příkladu vlevo jsem přidal šest ikon, poté 10 vpravo. 10 je dost stísněné, ale umožňuje vám posouvat dok a vlevo a vpravo a vidět je všechny.

Šest a 10 ikon v doku iOS

Zde jsem nastavil, aby zobrazoval pět ikon na stránku. Nezapomeňte, že můžete i nadále posouvat dok a přidávat libovolný počet ikon.

Dokovací stanice s pěti ikonami iOS

Také, pokud jailbreak svůj iDevice a chcete jej přizpůsobit jako blázen, podívejte se na můj článek: Jak získat iOS 7 funkce na iOS 6 teď

FlatIcons iOS

Máte zařízení, které jste věznili? Jaké jsou některé z vašich oblíbených aplikací a vylepšení? Zanechte komentář a dejte nám vědět!