Office 2013 je již nejsilnější verzí společnosti Microsoft. Zahrnuje také spoustu skvělých nových funkcí, jako je vkládání obrázků do dokumentů přímo ze zdrojů, jako je Facebook nebo Flickr. Dokonce i jednoduché doplňky, jako je počasí v Kalendáři aplikace Outlook, jsou příjemným nádechem. Ještě lepší je, že v této verzi můžete instalovat aplikace produktivity z Office Store.

Aplikace jsou k dispozici pro aplikace Word, Excel, Outlook, Project, PowerPoint a SharePoint v Office 2013. Stejně jako v každém obchodě s aplikacemi, některé jsou zdarma a jiné vás budou stát nějaké peníze.

Přidání a správa aplikací sady Office 2013

Chcete-li přidat aplikaci Office, klikněte na pásu karet na pásu karet a potom na položku Aplikace pro sadu Office.

Aplikace pro Office 2013

Otevře se další okno, ve kterém můžete procházet aplikace podle kategorií nebo hledat konkrétní. Až zjistíte, že je to přitažlivé, klikněte na Přidat.

Doporučené aplikace

Pokud máte ve svém volném čase nějaký čas a chcete získat podrobnosti o dostupných aplikacích, vydejte se do Office Store. Zde najdete požadavky na aplikaci, podrobnosti, recenze a přidejte je přímo z obchodu.

Obchod 2013 Office

Po použití některých aplikací otevřete seznam kliknutím na rozevírací nabídku Aplikace pro Office. Zde jsem nainstaloval pár - rychlé poznámky pro Office a Bing News Search.

Nedávno použité

Většina aplikací se otevře jako boční panel. Ale můžete je přesunout a změnit jejich velikost podle toho, co vám nejlépe vyhovuje.

Bing Maps Excel 2013 App

Bing News Search Office App

Podívejme se blíže na to, co aplikace Office 2013 dokáže. Aplikace Bing News Search je jedna z nich, kterou považuji zejména za užitečnou v dokumentech aplikace Word. Jednoduše zvýrazněte ve svém dokumentu slovo nebo frázi a aplikace se otevře s výsledky vyhledávání Bing.

Bing News

Procházejte výsledky a pokud najdete něco, co se vám líbí, je snadné vložit do dokumentu - dokonce i videa.

Bing News

Funkce videí je v pohodě, protože se zobrazí v dokumentu, a vy a vaši kolegové, kteří používají rok 2013, si ji můžete zobrazit přímo v aplikaci Word.

Video v aplikaci Word 2013

Toto je pouze jeden z mnoha užitečných aplikací, které můžete přidat do Office 2013. Je také třeba poznamenat, že většina aplikací, které stojí peníze, nabízí bezplatné zkušební období, takže si můžete vyzkoušet před nákupem.

Bezplatná zkušební kancelářská aplikace

Jaké jsou některé z vašich oblíbených aplikací pro Office 2013? Zanechte komentář níže a řekněte nám o tom!