Firefox umožňuje snadno přidat oddělovač mezi vaše weby na liště záložek. Chrome však tuto schopnost nativně nepodporuje. Pokud je chcete stále, podívejte se na několik zástupných řešení, abyste získali podobný zážitek.

Možnost přidání oddělovačů mezi ikonami na liště záložek existuje již několik let v prohlížeči Firefox. Chcete-li jej přidat, klepněte pravým tlačítkem na panel záložek, vyberte Nový oddělovač a přetáhněte jej mezi ikonami záložek.

Simulujte oddělovače záložek

Google Chrome nemá oddělovače jako možnost pro své uživatelské rozhraní. Jedním ze způsobů, jak je přidat, je zadáním znaku svislého pruhu - známého také jako Potrubí. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na jednu z ikon webu na liště záložek a zvolte Upravit.

Nyní na obrazovce Upravit záložku zadejte název nebo zkratku následovanou klávesou Shift + zpětné lomítko pro přidržení potrubí. Můžete také chtít experimentovat s mezerami. Další věc, kterou byste mohli chtít udělat, protože organizujete záložky, vytváříte prostor pro více webů tím, že prohlížeč zobrazuje pouze ikony stránek na liště a žádný text. Pokud to uděláte a chcete pouze ikonu webu, pak stačí pouze vymazat pole s názvem a zadat trubku.

V níže uvedeném příkladu jsem text vymazal ze skupiny záložek a přidal jsem jen dýmku.

Další možností, kterou máte, je zamířit na separator.mayastudios.com a přetáhnout tlačítko oddělovače do oblasti, kam chcete na liště záložek.

Pokud chcete oddělovač kdykoli odebrat, lze jej odstranit jako jakoukoli jinou záložku. Stačí na něj kliknout pravým tlačítkem a vybrat příkaz Odstranit.

Může to vypadat jako malá věc, ale pokud jste dlouhodobým uživatelem Firefoxu a přecházíte do Chromu, možná budete chtít některé z těchto jemností. Přidání oddělovačů je dobrý způsob, jak udržet věci trochu organizovanější.

Dáváte přednost oddělovačům mezi ikonami záložek na liště záložek? Existují jiná řešení, která jste zjistili, že fungují? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět, jak chcete přidat oddělovače.