Apple uvolnil přilnavost k mobilnímu operačnímu systému a nyní umožňuje vývojářům aplikací třetích stran dělat více věcí, například přidávat widgety pro oznámení. Hrstka aplikací umožňuje widgety pro oznámení, ale některé z největších hráčů chybí - zejména Facebook a Twitter.

Zde je pohled na to, jak dostat do funkce Oznámení v systému iOS dvě funkce sociálních sítí, aniž byste museli útočit na iPhone nebo tabletu.

TapToShare Widget Přidá Facebook a Twitter do iOS 8 oznámení

Nejprve si do svého iPhone stáhněte bezplatnou aplikaci TapToShare. Aplikace je optimalizována pro iPhone, ale můžete ji získat na svém iPadu hledáním části iPhone v App Store. Vezměte prosím na vědomí, že budete také potřebovat na svém zařízení nainstalované aplikace Twitter a Facebook.

Po instalaci přidejte TapToShare do svých oznámení. Pokud jste tak ještě neučinili, přejeďte prstem dolů a získejte oznámení, klepněte na Dnes v horní části, přejděte dolů a klepněte na Upravit. Poté ji můžete přidat do svých widgetů Oznámení.

Přidat widget oznámení iOS 8

Nyní, kdykoli chcete poslat zprávu, stáhněte dolů Oznámení a vyberte buď klepnutím pro odeslání na Facebook, nebo klepnutím na Tweet pro Twitter. V tomto příkladu pošlu Tweet.

Widget pro oznámení

Poté můžete napsat zprávu a odeslat ji cestou. Stále to vypadá nativně, ale používá aplikace běžící na pozadí a předávající data. Přesto je vhodné poslat tweet nebo Facebook příspěvek z oznámení.

Klepněte na Tweet

Dejte to šanci a dejte nám vědět své myšlenky na aplikaci / widget a pokud se vám líbí nebo ne v komentářích níže.

Když už mluvíme o iOS 8, existuje spousta nových funkcí, ale některé z nich, jako je funkce Prediktivní text, nemusíte být fanoušky. Přečtěte si náš článek o tom, jak vypnout prediktivní text v systému iOS 8.