Je pro mě fascinující, kolik výkonných aplikací je dnes pro chytré telefony k dispozici. Poslední v mé stále rostoucí sbírce aplikací je konec. Jednoduchá, ale výkonná kreativní aplikace pro přidání krásných uměleckých prvků do vašich obrázků.

Používání aplikace Over pro iOS

Over je bezplatné stažení (zahrnuje nákupy v aplikaci) z App Store. Po zobrazení výzvy klepněte na tlačítko Zavřít, pokud se zobrazí výzva k výběru balíčku. Můžete si vybrat ze sbírky denních uměleckých děl, nebo můžete začít nový projekt od nuly. Existují prémiové šablony, které si také můžete stáhnout, ale v tomto článku se zaměříme na bezplatné věci.

IMG_0430

Pokud jste již dříve používali funkci Over, můžete si vybrat ze stávajícího projektu, zahájit nový nebo přejetím dolů a poté vybrat fotografii z knihovny nebo zdarma kresby, abyste mohli začít. Nabídka hamburgerů nahoře vás spojí s nastavením aplikací, kde můžete upravit možnosti.

IMG_0415

Vytvoření nového projektu

Začněte klepnutím na tlačítko Nový a poté vyberte některý ze tří nástrojů dole.

Pozadí: Umožňuje přidat obrázek nebo použít existující šablonu.

Text: Tato funkce slouží k zadávání a úpravám textu.

Kresba: Tento nástroj slouží k přidávání ozdob k vašim obrázkům, jako jsou základní tvary nebo grafika založená na událostech, jako je například narozeninový znak.

IMG_0432

Po přidání obrázku klikněte na znaménko plus ve spodní části obrazovky. V tomto případě chci přidat nějaký text. Můžete si vybrat z celé řady možností, včetně velikostí písma, stylů a barev posunutím nahoru, dolů a napříč u vybraného písma.

IMG_0fix

Obrazovka Art Work obsahuje omezený výběr kreseb, které si můžete vybrat. Po výběru tvaru můžete přejetím pomocí nástrojů dole upravit tvar nebo rozměry, barvu, rotaci a krytí. S barevnými políčky je obtížné pracovat a já bych si přál, aby existovala možnost změnit velikost panelu nástrojů samotného. Nebojte se uspořádat tvary a vzory na obrazovce.

IMG_0436

Chcete-li provést rychlé úpravy, použijte zástupce vrstev v horní části obrazovky, což vám umožní odstranit nebo změnit uspořádání prvků v návrhu.

IMG_0439

Sdílení své kresby

Když jste připraveni sdílet své kresby, stačí klepnout na tlačítko sdílení v pravém horním rohu obrazovky, poté vybrat jednu z vašich oblíbených sociálních platforem a nechat svět vidět a mít rád svou kreativitu.

IMG_0440fix

Vestavěná podpora Instagramu je bezproblémová a činí z ní snadnou platformu pro vyjádření vaší kresby.

IMG_0443

Měl bych poznamenat, že na své kresbě se neomezujete jen na jednu věc. Neváhejte a přidejte další text, tvary nebo vzory, které ještě více přizpůsobí vaše obrázky nebo poznámky. To je jen škrábání povrchu toho, co může Over udělat, pamatujte na další dostupné možnosti, jako je použití bezplatné šablony, z nichž mnohé mohou inspirovat ještě více kreativní nápady.

Stáhnout přes pro iOS