S našimi fotografiemi je tolik co dělat, když je zachytíme, někdy to vypadá, že existuje příliš mnoho nekonečných možností, jak prezentovat naši kreativitu. Aplikace jako Instagram a Microsoft Pix poskytují vestavěné filtry, které můžete použít k vylepšení fotografií. Pro mnoho nás stejný starý filtr prostě nadchne, jako tomu bývalo. Naštěstí existují inovativní vývojáři, kteří pracují na nápadech, aby naše fotografie vynikly ještě více. Poslední šílenství je Prisma; aplikace, pomocí které můžete své fotografie proměnit v umělecká díla. Podívejme se na to a vytvoříme několik Picasso současně.

Nechte své fotografie vypadat umělecky pomocí Prismy

Prisma je zdarma ke stažení 17 MB z obchodu iTunes Store a funguje na iOS 8 nebo novějším. Aplikace je podporována pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Moje počáteční předpoklady Prismy to okamžitě zařadily do kategorie jiné továrny na filtr pro Instagram, ale tuto aplikaci jsem považoval za špatnou; Je to víc, než jsem si představoval. Prisma je pravděpodobně aplikace, kterou mnozí z nás, kteří studovali výtvarné umění v určitém okamžiku našeho života, hledali. Prisma obsahuje jednoduché, nenáročné rozhraní; poté, co aplikaci povolíte přístup k vašim fotografiím a kameře, aplikace okamžitě aktivuje váš hledáček. Protože jsem neměl hned nic zajímavého pro zachycení a filtrování, rozhodl jsem se vybrat něco z mé knihovny fotografií. Chcete-li to provést, klikněte na ikonu galerie umístěnou v pravém rohu aplikace. Prisma používá průvodce pro použití filtrů na vaše fotografie. Po výběru fotografie můžete provést rychlé úpravy, jako je otáčení a oříznutí rozměrů k vaší spokojenosti.

IMG_1131

Dále se dostanete do galerie filtrů, která zahrnuje širokou škálu uměleckých návrhů. Když jsem žil v Karibiku, rozhodl jsem se s předsudkem, že to zkusím jako první. Prisma využívá sílu vašeho iPhone k použití filtrů, ale hodně práce je vykonáno přes síť, což je to, co dělá aplikaci trochu jedinečnou. Všiml jsem si při použití některých filtrů; Několikrát jsem zaznamenal chyby v síti. Vyzkoušel další filtr nebo chvíli počkal, nakonec to fungovalo.

IMG_1133

Intenzitu filtru můžete změnit za chodu dotykem na obrazovku; poté přejeďte doleva nebo doprava, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Výsledky jsou působivé; Rozdíl jsem nedokázal rozeznat, pokud to bylo provedeno ručně pomocí štětce a umělecké fantazie.

IMG_1135

Karibské téma bylo jen jedním z mnoha působivých filtrů, ze kterých si lze vybrat. Obzvláště jsem si oblíbil jiná témata, jako je nelegální krása a sny. Z dostupných filtrů, které vidím ve většině sociálních sítí, se ukázalo, že se nejčastěji používají sny. Mnoho mých přátel to použilo na své profilové fotografie a fotky Instagramu.

IMG_1144

Když už mluvíme o sdílení, tato aplikace by nebyla přístupná bez podpory obvyklých podezřelých; jako je Instagram a Facebook. Zdá se, že Prisma bere individuální preferenci vůči samotnému Instagramu, protože je to jedna ze dvou podporovaných aplikací v centru sdílení. Kromě těchto dvou můžete přistupovat k listu sdílení iOS a poté zvolit jiné způsoby sdílení uměleckých děl; jako je e-mail, Twitter nebo jej uložte pouze pro své osobní potěšení. Aplikace obsahuje zobrazení před a po rozdělení, takže si můžete své kresby zobrazit, pokud si budete přát.

IMG_1141

Společnost Prisma vás může upozornit, až budou k dispozici nové filtry. Protože moje současná situace je omezena mými datovými plány, líbí se mi, že Prisma nevyužívá velkou šířku pásma; takže uživatelé by se neměli mít strach z přístupu společnosti Prisma k vykreslování fotografií pomocí dat. Obvykle tyto aplikace vyzkouším na několik dní nebo týdnů, poté je okamžitě odstraním, ale Prisma vypadá jako chovatel.

IMG_1150

Někteří uživatelé dokonce využívají Prismových filtrů překvapivě; vytváření filmů šitých z tisíců fotografií vykreslených pomocí Heisenbergova filtru. Pokud chcete své fotografie posunout na jinou úroveň, určitě se podívejte na Prismu a řekněte nám, co si myslíte v komentářích. Mezitím se podívejte na Cartoon Cowboys vytvořené pomocí Prisma.