Kalendář

Aktualizace systému Windows 10 Anniversary je více než pouhým vydáním operačního systému klienta společnosti Microsoft; v operačním systému jsou posíleny některé vítané zvyšovače produktivity. Jedním takovým vylepšením je možnost přidávat a spravovat události kalendáře z plochy systému Windows 10. Pojďme se rychle podívat.

Vytvářejte události kalendáře pomocí oznámení na hlavním panelu Datum a čas

Klepněte na datum a čas v oznamovací oblasti hlavního panelu; zobrazí se váš kalendář. Ve spodní části uvidíte novou možnost přidání událostí. Klepnutím na znaménko plus přidáte novou událost; tím se spustí aplikace kalendáře. Zadejte podrobnosti o své události a klikněte na Hotovo.

datum a čas 1

Vaše události kalendáře pro daný den se zobrazí v oznamovací oblasti. Události jsou barevně označeny, takže můžete vědět, do kterého kalendáře událost patří. Pokud chcete skrýt události, můžete v kalendáři kliknout na odkaz Zobrazit / skrýt agendu.

datum a čas 3

Oznámení jsou poskytována také, když se událost blíží. Události jsou také integrovány do akčního centra Windows 10; Můžete průběžně upravovat oznámení, která zahrnují sadu pro odložení, odmítnutí nebo odstranění.

datum a čas 6

Používání událostí kalendáře je omezené. Všiml jsem si, že události byly omezeny pouze na samotnou plochu. Čekal jsem, že dostanu alespoň oznámení na svém mobilním zařízení nebo e-mailovou zprávu na Outlook.com. Neexistuje také žádná možnost upravovat události přímo z oznamovací oblasti. Existuje tedy prostor pro zlepšení, ale jsem rád, že se taková integrace děje.

Přidání událostí kalendáře je zcela základní, ale poskytuje uživatelům intimnější a rychlejší přístup k řízení jejich každodenních činností. Mezi další oblasti plochy, jako je hlavní panel, patří vylepšení aktualizace Windows 10 Anniversary Update. Nezapomeňte si přečíst naše články o tom, jak tyto a mnoho dalších vylepšení v systému Windows 10 využít. Už jste upgradovali na aktualizaci Windows 10 Anniversary Update, pokud ano; jaké jsou zatím vaše oblíbené funkce? Dejte nám vědět v komentářích.