Společnost Microsoft stále zahrnuje aktivaci produktu v systému Windows 10, aby se zabránilo pirátství. Windows 10 obsahuje novou pohodlnou možnost chatu pro aktivaci produktu. Pokud upgradujete z aktivovaného systému Windows 7 nebo Windows 8.1, systém Windows 10 se automaticky aktivuje. Pokud převádíte licenci Windows 10 na nový počítač a máte připojení k internetu, můžete ji aktivovat pomocí podpory chatu.

Aktivace systému Windows 10 pomocí podpory chatu

Po instalaci systému Windows 10 stiskněte klávesy Windows + R a poté zadejte: slui a poté stiskněte klávesu Enter na klávesnici.

Tato akce spustí průvodce aktivací. Vyberte svou zemi nebo region a klikněte na Další.

Poté se na obrazovce ID instalace zobrazí výzva k vytočení čísla uvedeného na obrazovce. Pokud máte aktivní připojení k internetu, můžete použít novou možnost chatu.

aktivace telefonu 3

Klikněte na tlačítko Start a přejděte na Všechny aplikace> Kontaktovat podporu.

Spusťte podporu kontaktů

Podporu chatu můžete také spustit pomocí webového prohlížeče. Vydejte se na webovou stránku Microsoft Contact Us a klikněte na tlačítko Začínáme.

V okně chatu zadejte test a stiskněte klávesu Enter. Po zobrazení výzvy klikněte na Ne.

Znovu klikněte na Ne a poté na mluvit s osobou.

Použití programu Get Gelp v systému Windows 10

Klikněte na Služby a aplikace a poté na Windows.

reaktivovat 1

Klepněte na Nastavení a poté na Chat online s technologií Microsoft Answer Tech.

reaktivovat 3

Počkejte, až budete připojeni k Microsoft Answer Tech.

reaktivovat 6

Poté, co vás uvítá volací agent, vysvětlete svůj problém. V tomto konkrétním případě chci znovu aktivovat systém Windows 10. Možná budete vyzváni k zadání kódu Product Key systému Windows 10.

reaktivovat 7

Pokud reaktivujete licenci systému Windows 10, ujistěte se, že agentovi chcete objasnit, že chcete licenci znovu aktivovat. Zadejte instalační ID vygenerované dříve v průvodci aktivací. Po ověření vašeho instalačního ID obdržíte potvrzovací ID.

reaktivovat 11 - Kopírovat

Pokračujte zadáním potvrzovacího ID a poté klikněte na Aktivovat Windows. A měli byste být dobří!

aktivace telefonu 4

Můžete dát agentovi vědět, že problém je vyřešen, a poté zavřít okno chatu.

reaktivovat 13

Podpora chatu může být také použita k řešení a řešení dalších problémů, se kterými se můžete setkat v systému Windows 10. Byl jsem skeptický ohledně použití tohoto, ale zážitek byl příjemným překvapením.