Jednou z výhod webové verze je, že se můžete připojit jako host (není nutný žádný účet) a spojit se s kýmkoli na světě pro rychlý chat, hlasový hovor nebo videohovor zdarma. Společnost Microsoft využívá webové komunikace v reálném čase (WebRTC) k umožnění hlasového volání z prohlížeče do prohlížeče, videochatu a rychlých zpráv. Hlavní webové prohlížeče a mobilní platformy podporují WebRTC, což umožňuje Skype s ostatními na prakticky jakémkoli zařízení, které chcete.

Nezapomeňte však, že tato služba je stále označena jako Beta, takže vaše zkušenost se může lišit v závislosti na používaném zařízení a prohlížeči.

Skype prostřednictvím webového prohlížeče

Vraťte se na tuto stránku Skype a zahajte konverzaci a poté sdílejte odkaz s lidmi, se kterými chcete mluvit. Při použití této metody je odkaz pro vaši konverzaci platný pouze 24 hodin. V zásadě jde o rychlý způsob, jak vést konverzace odkudkoli, kde máte datové připojení, a není třeba nic instalovat.

I když se nemusíte přihlašovat pomocí webové verze. Pokud však máte účet, pokračujte a přihlaste se, abyste měli přístup ke svým kontaktům a předchozím konverzacím.

Skype na webu

Pokud zjistíte, že často začínáte konverzaci, usnadněte přístup k Skype na webu záložkou stránky ve vybraném webovém prohlížeči. Pokud používáte Windows 10, můžete jej připnout na hlavní panel nebo nabídku Start.

Samozřejmě, pokud jste na mobilním zařízení, můžete si vytvořit zástupce na webu Skype také na webu. Například v systému Android přejděte na stránku Skype, klepněte na ikonu možností a poté vyberte Přidat na plochu.

android skype

Rovněž stojí za zmínku, že ke službě Skype můžete přistupovat prostřednictvím webu, pokud používáte webmail službu Microsoft Outlook.com. Ve skutečnosti je Skype k dispozici prostřednictvím Outlook.com od roku 2013.

Pokud jste uživatelem Skype, používáte vyhrazenou aplikaci nebo raději používáte webovou verzi? Zanechte komentář níže a dejte nám vědět vaše myšlenky.