Legendární hard rocková kapela AC / DC má svou hudbu poprvé k dispozici v historii. Jedna z posledních velkých kapel v oboru má konečně k dispozici celý katalog v obchodě iTunes. Všechny skladby byly zvládnuty pro digitální doručování z iTunes.

acdc itunes

Zprávy byly nedávno oznámeny jako tisková zpráva Apple včera. To je skvělá zpráva pro všechny fanoušky kapely, kteří od roku 2010 prodali na celém světě nejméně 200 milionů alb.

iTunes nyní prodává celý katalog kapely - 16 studiových nahrávek, čtyři živá alba a tři kompilace. Sami se můžete přesvědčit v obchodě iTunes.

Můžete si koupit jednotlivé skladby, alba nebo sbírky. Jednotlivé skladby mají cenu 1,29 $ za kus, zatímco plná alba jsou 9,99 $ - s výjimkou nejnovější nabídky, „Live at River Plate“ za 14,99 $ a speciální „Backtracks“ za 24,99 $ a „Bonfire“ za 39,99 $.

ac dc itunes alba

Fanoušci, kteří chtějí plný balíček, si mohou koupit kompletní kolekci - ano, to znamená, že všechny stopy dostupné na iTunes v jednom popu - to vás vrátí zpět 149,99 $. K dispozici je také sbírka studiových alb - stojí to 99,99 $.

Jsem rád, že tato úžasná skupina má konečně svou hudbu k dispozici všem digitálně.