Stát se novým rodičem je plné výzev. Naštěstí na trhu existují aplikace, které mohou rodičovství trochu usnadnit a poskytnout vám klid. Ať už potřebujete jednoduchý způsob sledování času spánku nebo krmení nebo chcete sledovat své dítě bez zakoupení dalšího vybavení, tento seznam vám může pomoci. Zde je naše oblíbené sedm aplikací pro nové rodiče.

WebMD Baby: lékařem schválené zdraví dítěte

WebMD aplikace

Zdarma aplikace Baby od WebMD nabízí spoustu bezplatných informací a schopnost sledovat klíčové milníky vašeho dítěte. Díky více než 400 článkům, 70 videím a 600 tipům schváleným lékařem je tato aplikace pro každého nového rodiče nezbytná.

Obsah zahrnuje aktuální informace napříč různými kategoriemi, včetně péče o kojence a batolata, nemoci a mimořádné události, jen pro maminky, jen pro tatínky, tipy pro rodičovství, týden po týdnu dítěte, zeptejte se pediatra, milníků, vakcín a návštěvy dětského lékaře .

Aplikace WebMD je k dispozici pro zařízení se systémem iPhone a Android.

Luna: provizorní chůvička pomocí dvou telefonů

Luna

Noví rodiče si pravděpodobně myslí, že potřebují dojít a získat nákladný chůvičku, aby ochránili svůj nový svazek radosti. Zamyslete se znovu. S Lunou se váš telefon stane hlídačem. Aplikace Freemium, která je k dispozici pouze pro zařízení Apple, nabízí streamování zvuku a videa a pracuje se dvěma iPhony nebo iPady. Tímto způsobem můžete okamžitě vytvořit bezpečný dětský monitor s neomezeným dosahem. Kompatibilní s Wi-Fi nebo mobilním telefonem, Luna vás upozorní vždy, když se vaše dítě probudí, nebo můžete provést kontrolu kdykoli jen otevřením aplikace.

Pro zvýšení bezpečnosti funkce:

  • Nastavitelná citlivost: Změňte úroveň zvuku potřebnou k aktivaci alarmu. V závislosti na okolním hluku může být doporučena úprava. Protokol aktivity: Uvidíte záznam o tom, jak dlouho vaše dítě spí. Šifrovaný přenos dat: Luna používá SSL, takže se nemusíte starat o to, aby si cizinci rezervovali připojení. mezi vašimi zařízeními.

Společnost Luna si může zdarma vyzkoušet službu Luna Premium za 6,99 USD prostřednictvím nákupu v aplikaci.

Glow Baby: sledování krmiv, plenek a spánku

Aplikace Baby Glow

První rok existence dítěte je plný milníků. Chcete-li sledovat všechny tyto události, zvažte Glow Baby. „Aplikace pro první rok dítěte“, Glow Baby je řešení typu all-in-one pro všechno spojené s vaším novorozencem, od vývojových milníků po sledování spánku a jídla. K dispozici je také funkce zachycení atmosféry, která vám umožní pořizovat poznámky a dokumentovat tyto vzácné okamžiky. Můžete také sdílet a nahrávat fotografie se svou rodinou a přáteli. Hledáte více? Glow Baby zahrnuje také rodičovský portál, takže můžete diskutovat o každodenních výzvách s dalšími nováčky.

Glow Baby najdete v App Store a Google Play. Je to sedm dní zdarma. Běžné předplatné je 48 USD ročně nebo 3,99 USD měsíčně.

webPOISONCONTROL Poison App: okamžité otázky a odpovědi

webPOISONCONTROL

Stalo se to. Necháte své dítě samo na pouhé vteřiny a on nebo ona ho vloží do úst. Bylo červené bobule v pořádku k jídlu? A co ta květina? Bezplatná aplikace webPOISONCONTROL vám pomůže, když se něco pokazí, správným směrem. Stačí zadat věk a hmotnost dítěte, požitou látku a přijaté množství a dobu od expozice. Protože na sekundách záleží, aplikace obsahuje také čtečku čárových kódů, takže můžete produkt naskenovat, aniž byste jej zadali do vyhledávacího pole. Odtud vám aplikace poskytne okamžité doporučení, co dělat dál.

Nejnovější verze webPOISONCONTROL rozšiřuje rozsah nad požitím jedů na oční, kožní, inhalační a injekční expozice. K dispozici je také nová sekce o kousnutí a bodnutí. Tato aplikace byla vyvinuta toxikologickými centry a je k dispozici v App Store a prostřednictvím Google Play.

Mommy Saver: Dětská vizuální stimulace s vysokým kontrastem

Maminka Saver

Pro něco jiného zkuste Mommy Save, což je bezplatná aplikace, která je k dispozici pro iOS a Android. Aplikace uklidňuje a potěší vaše novorozence pomocí animací s vysokým kontrastem. Podle odborníků jsou černobílé snímky pro kojence pohodlnější. Díky osmi hrám a jedné písni nabízí Mommy Saver řadu pohybů a tvarů a klasickou hudbu.

S prémiovým upgradem 0,99 $ získáte více her a písní. Bez ohledu na to žádná verze neobsahuje reklamy.

Moshi Twilight: doba spánku byla méně stresující

Moshi Twilight

Pro novorozence a batolata nabízí aplikace Freemium Moshi Twilight různé funkce, které dětem a rodičům usnadňují spaní. Aplikace nabízí příběhy spánku, které vašim mladým lidem umožní unášet se. Součástí aplikace jsou také ukolébavky, relaxační hudba a meditační nástroje. Každá funkce byla navržena s ohledem na trpělivost, reflexi a sílu fantazie. Bývalá součást byla vytvořena s týmem mimo Calm, oblíbenou meditační aplikací pro dospělé. Moshi Twilight dosud obsahuje 40 hodin původního ospalého obsahu s novými položkami přidávanými každý týden.

Ačkoli Moshi vyžaduje předplatné pro přístup k celé své knihovně, je zde k dispozici dostatek volného obsahu, abyste získali představu o tom, co lze očekávat. Ještě lepší je, že členství můžete vyzkoušet sedm dní.

Moshi Twilight je k dispozici pro iOS a Android. Můžete se přihlásit k odběru 4 $ za měsíc nebo 40 $ za rok.

Milk Stash: pro nové matky sledovat

Mléko Stash

Aplikace Mléko Stash umožňuje čerpání matek řídit jejich relace a sledovat aktuální inventář čerstvého a zmrazeného mléka na více místech. Sledováním data čerpání můžete použít nejstarší mléko jako první pro větší flexibilitu. Po cestě si můžete prohlédnout historii konzumace mléka a porovnat ji s předchozími dny a týdny.

Zdarma, mléko Stash je k dispozici v App Store.

Kývnutí: digitální spací trenér

Nod app

Nabízí denní doporučení v reálném čase, Nod je aplikace, která je třeba zvážit, když má vaše dítě problémy s klesáním a spaním. Doporučení jsou založena na věku dítěte, vývoji a vašich preferencích rodičů.

U Nodu se berou v úvahu klíčové spánkové vzorce a změny v rutině, stejně jako krmení vašeho dítěte. Na základě těchto informací aplikace vydává doporučení, jak vylepšit časy spánku nebo noční spánek vašeho dítěte.

Za 4,99 $ měsíčně je k dispozici produkt Nod Premium, který přidává pokročilé statistiky a grafy, přizpůsobené koučování spánku a podrobné pokyny. Nod můžete stáhnout do svého zařízení Apple nebo Android.

Spousta aplikací

Existuje mnoho různých aplikací pro rodiče novorozenců a batolat příliš. Mnoho z nich je zdarma, zatímco jiné mohou vyzkoušet. Najděte ty, které odpovídají vašim potřebám, a vyzkoušejte je. Ty, které se zde doporučují, pokrývají různé základny a měly by tyto úkoly provádět. Šťastné rodičovství!